replica rolex watches
SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

GÜVENLİK, DÜNYA, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

YAZILI BASINI, STRATEJİK BELGE BATIRACAK!..

Bu haber 28 Haziran 2019 - 23:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Birkaç gün içerisinde TBMM’ne taşınacak olan Yeni Yargı Reformu Strateji Belgesinde, yazılı basının yok olmasına sebep olabilecek ifadeler yer alıyor.

Adalet Bakanlığınca hazırlanan ve kısa zamanda TBMM’ne taşınacak olan Yeni Yargı Reformu Strateji Belgesinde ‘yazılı basını’ çok zora sokacak bir öneri de yer alıyor.

Dünya E-Basın Konseyi Başkanı ve Diriliş Postası Ankara Temsilcisi Gazeteci Yazar Hasan Taşkın, Yeniçağ Gazetesi Yazarı Orhan Uğuroğlu ve Yeni Akit Muhabiri Mehmet Özmen tarafından Ak Parti Konya Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Av. Gülay Samancı’ya konuyla ilgili bilgi vermek amacıyla ziyarette bulunuldu.

Orhan Uğuroğlu-Hasan Taşkın-Gülay Samancı-Mehmet Özmen

Taşkın ve basın arkadaşları, Strateji Belgesi’nde yer alan ”icra harç ve masraflarının azaltılması amacıyla; sadece elektronik ortamda satış yapılması ve gazete ilanlarının kaldırılması”na dair metinler hakkında Samancı ile görüş alışverişinde bulundular.

AK Parti Konya Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Av. Gülay Samancı, konuyu Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile konuşacağını, gözden kaçmış bir hata varsa, bu hatadan dönüleceğini ifade etti.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.