SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

GÜVENLİK, DÜNYA, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

TEL AVİV İSLAM ÜNİVERSİTESİ, İSLAM ALEMİNE YAHUDİ ALİM YETİŞTİRİYOR!..

Bu haber 04 Ağustos 2019 - 18:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

MOSSAD tarafından Tel Aviv’de kurulan İslam Üniversitesi, 1956’dan bugüne, Yahudi öğrencileri, ‘Yahudi bakış açısıyla’ İslam dünyasındaki emellerini gerçekleştirmek üzere yetiştiriyor. İslam alimi gibi toplumda kabul gören MOSSAD ajanları, müslüman ülkelere yayılıp sızmış ve etraflarına topladıkları gafillere, İslam’a zararlı görüşleri İslam davası adına aşılıyorlar.

MOSSAD; dünya genelinde faaliyet gösteren, en gizli, en bilinmeyen istihbarat örgütüdür. Ayrıca Dünyada askeri, ekonomik, politik ve siyasi kontrolü Yahudiler kanalıyla kontrol eden dünyanın en gizli ve esrarengiz istihbarat ağıdır.

TEL AVİV İSLAM ÜNİVERSİTESİ MOSSAD’A MİLİTAN YETİŞTİRİYOR

Sözü edilen üniversite, muhtelif İslami ilimler tedrisatı için İsrail İstihbarat teşkilatı MOSSAD tarafından inşa edilmiş ve inşası da 1956 yılında tamamlanarak tedrisata aynı yıl başlanmış ve 60 yıldan fazladır eğitime devam etmektedir.

Öğrencileri sadece MOSSAD İle irtibatlı Yahudi talebeleridir. Okulun idaresi MOSSAD tarafından belirlenmekte ve sorumluluğu MOSSAD üstlenmektedir. Üniversitenin öğretim üyeleri, görevlileri, talebeleri MOSSAD tarafından seçilmekte, okutulan dersler MOSSAD’ın belirlediği hedeflere hizmet etmek üzere bu teşkilat tarafından belirlenmektedir. Üniversitede okuyan talebeler özenle MOSSAD tarafından seçilmekte ve devamlı bu teşkilat ile bağlantılı bir şekilde yetiştirilmekteler.

MÜSLÜMAN GÖRÜNÜMLÜ YAHUDİLER

Üniversitede İslam akaidi, tefsir, hadis fıkıh, Arap dili dersleri, Yahudi bakış ve anlayışına göre öğretilmektedir. Ayrıca tüm öğrencilere İslam toplumu yaşam tarzlarını öğrenmeleri için Müslümanlar arasında birer Müslüman görünümü altında toplum içinde uygulamalara tabi tutulmaktadırlar.

Bu fiili uygulamalar uzun süre devam ettirilerek tam bir Müslüman alim zannedilecek mahareti kazandırılmaktadır. Bu uygulamalı eğitime psikologlar, sosyologlar, iletişim uzmanları ve siyasi kişiler nezaretinde devam edilmektedir.

Böylece öğretilen İslami isimleri çok iyi bilen ve bu bilgileri Yahudi bakış açısıyla maharetle ifade edebilen, MOSSAD istihbarat bilgileriyle donatılmış ve devamlı bu teşkilatla irtibatlı istihbarat elemanları olarak çalıştırılıyorlar.

Bunların büyük İslam alimleri olarak İslam ülkelerinde tanınmaları sağlanıyor. İsimleri Müslüman isimleri oluyor. Müslüman alim zannedilen bu ajanlar toplumla iç içe yaşamakta ve MOSSAD’a devamlı olarak bulundukları İslam ülkelerinde olan biteni aktarmaktalar…

Bir büyük İslam alimi gibi toplumda kabul gören ajanlar, etraflarına topladıkları gafillere, İslam’a zararlı görüşleri İslam davası adına aşılıyorlar.

MOSSAD’ın hazırladığı Toplumsal anarşi ve terör olaylarına zemin hazırlıyorlar. Cihad yapmak iddiasıyla topluma bozgunculuk ve fesat yayacak yeraltı şebekeleri oluşturuyorlar. Kısaca zikredilenler ve daha nice melanetleri Müslümanlar arasında yayıyorlar.

Kısaca MOSSAD’ın en büyük silahı İslam kılığına bürünmüş olan; sahte araştırmacı, yazar, politikacı, akademisyen, tarikat cemaat vs. gibi kılıflarla piyasaya sunan şarlatan güruhudur.

http://telaviv.academia.edu/Departments/Department_of_Arabic_and_Islamic_Studies/Documents

Makale: Abdullah Yeniekinci

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.