replica rolex watches
SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

GÜVENLİK, DÜNYA, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

NE “HALT” EDECEĞİNİ ŞAŞIRAN FATİH ALTAYLI, TÜRKİYE’Yİ TERK Mİ EDİYOR?.

Bu haber 19 Mart 2019 - 18:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’ı konuk ettiği Haber Türk’teki Teke Tek programında anlam verilemez gerginliği ekrana yansıyan ve sosyal medya ve SMS yoluyla gelen soru ve eleştirilere karşı serzenişte bulunan Gazeteci Fatih Altaylı, “Türkiye’yi terk etme” sinyali verdi.

Fatih Altaylı, programın bir bölümünde, Mansur Yavaş’ı da şaşırtan şu ifadeleri sarf etti: “Ya biz ne halt edeceğimizi şaşırdık Mansur bey!. Sorsak kızıyorlar, sormasak kızıyorlar. Yani hakikaten bırakıp kaçmak geliyor içimden. Türkiye’yi bırakıp kaçmak geliyor içimden artık. Sorsan kabahat, sormasan kabahat. Sorsan biri kızar, sormasan öbürü kızar. Sorsan cevabını alsan ona kızar. Yani hakikaten bakın bana fenalık geldi. Bu memleketten bana fenalık geldi. Off of. Mansur bey, siz dertlisiniz ben sizden dertliyim”

ÖZHASEKİ DE, “TÜRKİYEYİ TERK EDERİM” DEMİŞTİ..

Bugün de Mansur Yavaş hakkındaki ‘iftira’ kampanyasını başlatan şahısla hiçbir alakaları olmadığını iddia ederek, “Bakın iddialı bir şey söyleyeyim. Eğer o adamı biz konuşturmuşsak veya dediği gibi benimle ilgili bir şey varsa Türkiye’yi terk ederim” diyen AK Parti Adayı Mehmet Özhaseki’yi ekrana çıkaracak olan Altaylı’nın, “Türkiye’yi terk etme” muhabbetine Özhaseki’yle de devam edip etmeyeceği merak ediliyor.

MEHMET ÖZHASEKİ’NİN KAÇ EŞİ VE KAÇ ÇOCUĞU VAR?.

Bu arada Mansur Yavaş’ı en ince detaylara kadar sorgulayan Fatih Altaylı’nın, yarın Özhaseki’ye FETÖ iddialarını, soy isim değişikliklerini ve toplamda kaç eşi ve kaç çocuğu olduğunu sorup soramayacağı da merak konusu.

ÖZHASEKİ AİLESİ, KAÇ SOYİSİM DEĞİŞTİRDİ?.

1974 yılında ‘Karakebap’ olan soyadını mahkeme kararıyla ‘Özhaseki’ olarak değiştiren Mehmet Özhaseki ailesinin, ‘Karakebap’tan da önce daha başka bir soyadına sahip olup olmadığı da merak ediliyor.

SOY AĞACINI VE MAL VARLIĞINI NEDEN AÇIKLAYAMIYOR?.

Özhaseki, MERNİS’in düzenlediği “Alt Üst Soy Listesi” ile birlikte mal varlığını da henüz kamuoyuna açıklama cesaretini gösterebilmiş değil. Fatih Altaylı’nın bu soruları da gündeme getirmesi bekleniyor.

DipDalga.com

ÖZHASEKİ, CENTRAL PARK’TAKİ AYNI FETÖ’CÜLERLE AFRİKA’YA DA GİTMİŞ!.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.