replica rolex watches
SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

GÜVENLİK, DÜNYA, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

MANSUR YAVAŞ’IN AÇIKLAMALARINI SADECE AKİT TV VERDİ..

Bu haber 12 Mart 2019 - 20:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, hükümet yanlısı medyanın avukatlık yaptığı dönemde bir icra dosyasında hukuksuzluk yaptığı yönündeki iddialara dayanarak birkaç gündür hakkında sürdürdüğü linç kampanyasına cevap verdi.

Günlerdir Yavaş’la ilgili iddiaları ekranlarından düşürmeyen medyanın, Mansur Yavaş’ın basın toplantısı ve iddialara cevabını ekrana getirmemesi ise büyük tepki çekti.

Ancak bunun bir istisnası vardı. Mansur Yavaş’ın basın toplantısını Halk TV ile beraber Akit TV de baştan sona canlı yayınladı. Bu davranışı ile izleyicilerine saygısını gösteren Akit TV, Türk televizyonlarına da objektif yayıncılık ve ahlak dersi vermiş oldu.

Bu arada konuyu “utanın” manşeti ile gündeme getiren ve Yavaş hakkındaki iddiaları gündeme taşıyıp, Yavaş’ın basın toplantısına yer vermeyen TV kanallarını eleştiren ODA TV isimli siteye tepki gösteren Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen, “@odatv birçok televizyon için “utanın” diye manşet atmış fakat bence ODATV utanmalı! @akittv olarak Sayın @mansuryavas06 ‘ın açıklamalarını CANLİ olarak vermemizi görmemezlikten gelen OdaTV’ye biraz objektif gazetecilik yapmalarını tavsiye ediyorum!” dedi.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.