replica rolex watches
SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

GÜVENLİK, DÜNYA, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

HOLDİNGLERİN BİR BORAZANI AKİT’TEN KOVULDU!.

Bu haber 18 Mart 2019 - 3:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yeni Akit gazetesinin bir dönem ekonomi müdürlüğünü de yapan yazarı Sedat Yılmaz, gazeteden kovuldu.

Sedat Yılmaz, “Yeni Akit’teki son yazım” başlıklı dünkü son yazısında, gazeteden ayrıldığını duyurdu, okuyucularından ‘helallik’ istedi.

Sedat Yılmaz, Yeni Akit’ten ayrılmasına ilişkin, “Evet, Yeni Akit’te son yazımı kaleme aldım. Yakın bir zamanda yeni bir mecrada yine aynı minvalde yazmaya gayret göstereceğim. 40 yıllık gazetecilik hayatımda doğru ve hak bildiğimi ifade etmekten hiç çekinmedim. İnşallah ilâ nihâye böyle devam eder!

Şâirin dediği gibi; “Sakın kader deme, kaderin üstünde bir kader vardır / Ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır…”

Yeni Akit’te geçen 5 yıllık serüvenimi bu yazıyla noktalarken Yeni Akit Medya Grubu’ndan, çalışma arkadaşlarımdan ve siz kıymetli okuyucularımdan “helallik” istiyorum.

Sürçülisan ettiysek affola…” ifadelerini kullandı.

Yılmaz’ın, Yeni Akit’in internet sitesinde de yayınlanan yazısının altına çok sayıda destek ve eleştiri yorumu geldi.

Bir dönem kamu kaynaklarının sözde “çılgın projeler” kapsamında hovardaca aktarıldığı holding çevrelerini parlatmak için çabalayan Yılmaz, ekonomide işlerin ters gitmeye başladığı yakın zamanlarda ise dümen kırarak hafiften eleştirel yaklaşımlar sergilemeyi denemişti.

Yılmaz ve benzeri yandaş yazarların PR çalışması yürüttüğü bazı holdinglerin ülkeye ne tür ihanetler içerisinde olduklarının önümüzdeki kısa süreçte ortaya çıkması bekleniyor.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.