Site iconDipDalgaHaber.com

”FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞI” KONUSU UNUTULDU!..

Ülkemiz için gelmiş geçmiş en büyük tehlike olan CIA/FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü; Ak Parti başta olmak üzere, diğer tüm siyasi partilerin, devletin askeri ve sivil tüm kurum ve kuruluşlarının ve tüm Türk halkının ‘seferberlik’ duyarlılığı ile kökünün kazınması gereken ‘EN ÖNEMLİ GÜVENLİK ve BEKA MESELESİ’ , ‘EN BÜYÜK PROBLEMİ’ dir.

Bu örgüt, öyle bir örgüt ki; kendi içimizden, bizden birileri olarak askeri sivil her alanda neşvü-nema bulmuş, bizim imkânlarımızı kullanarak büyümüş, bizim ekmeğimizi yemiş, suyumuzu içmiş, havamızı solumuş, ama tüm bunlara rağmen, ABD’nin ülkemiz üzerindeki hesaplarını gerçekleştirme amacına hizmet etmiş, CIA adına çalışmış, devletimizin tüm sırlarını CIA’ya servis etmiştir. 15 Temmuz 2016 tarihinde de, ne kadar tehlikeli olabileceğini başta milletimiz olmak üzere tüm dünyaya ispat etmiş ; ABD ve CIA başta olmak üzere hiçbir yabancı devletin ve kurumun cesaret edemediği, ülkemizi işgale ve milletimizi yok etmeye yönelik silahlı saldırıyı, içimizden çıkartılan bu örgüt gerçekleştirmiştir.

Bizim uçaklarımızın, bizim helikopterlerimizin, bizim tanklarımızın namlularını ‘bize(!)’ çevirerek ateş etmekte zerrece tereddüt etmemiş, yüzlerce vatan evladını şehit etmişlerdir!..

FETÖ/PDY YAPILANMASI

FETÖ Terör Örgütü ile mücadelenin siyasi ayağı olarak ifade edilen, 15 Temmuz darbe teşebbüsünü planlayanların başarılı oldukları takdirde atamayı tasarladıkları yönetim kadrosunun ortaya çıkartılması ve temizlenmesi hususunda ne kadar gayret gösterilip gösterilmediği ortadadır.

Devletin her kurum ve kuruluşunun, sivil toplum örgütlerinin tamamının, dernek, vakıf, cemaat, camia, aklınıza gelen her alanda, her yere sızmış olan bu örgüt; mutlaka 17 yıldır iktidarda olan mevcut hükümete daha fazla sızmıştır. Bunun yanında hangi zihniyetten olursa olsun, diğer tüm siyasi partilerin de içerisine sızmıştır. Bu yapının iktidar ve muhalefet ayrımı yapmadığı; iktidarı da muhalefeti de kontrol etmek istediği, bu nedenle birbirine tamamen zıt partilere, kurumlara, kuruluşlara hatta Atatürkçü Düşünce Derneği’ne dahi kendi amaçlarını gerçekleştirmek için sızdığı bilinen bir gerçektir. Bu nedenle FETÖ’nün siyasi ayağı denilen, siyasi üst aklın ortaya çıkarılması; ‘’SADECE MEVCUT HÜKÜMETİN DEĞİL; TÜM PARTİLERİN, TÜM VATANSEVERLERİN MESELESİDİR’’.

15 TEMMUZ SONRASI GÖREV LİSTESİ (FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞI)

15 Temmuz darbe girişimi; hükümeti devirme, ülkeyi işgal etme, ABD ve müttefiklerine peşkeş çekme operasyonu idi!..

Başarılı olsa idi; Şu an Pensilvanya’da saklanan, CIA kontrolündeki FETÖ lideri , bugün, parçalanmış ve bölünmüş, işgal edilmiş olan ülkemizin bir kısmını yönetmek üzere Türkiye’de idi!.. Milyonlarca vatan evladı çoktan kurşuna dizilip şehit edilmişti!.. Güneydoğuda bir Kürt devleti kurulmuş, ABD başta olmak üzere diğer ittifak devletlerince ülkemiz çoktan pay edilmişti!..

İşte bu hain darbe girişimini tezgahlayan üst akıl, girişim başarılı olsa idi; ülkemizde hangi ili, hangi kasabayı, hangi kurumu kiminle yöneteceklerini, buralara kimleri atayacaklarını, Cumhurbaşkanı’ndan Başbakan’ına kadar, valisinden kaymakamına, belediye başkanından YÖK Başkanına, milletvekilinden Meclis Başkanı’na kadar kim nereye görevlendirilecek ise mutlaka belirlemişlerdir!.. Siyasi ayak olarak tanımlanan ve kamuoyuna böyle lanse edilen; 15 Temmuz darbe teşebbüsü sonrası görev verilmesi tasarlanan kişilerdir. Çünkü darbeyi tasarlayanlar, mutlaka böyle bir kadronun listesini oluşturmuşlardır. Bu kadronun ortaya çıkartılması görevi Devlet Aklı’nın görevidir.

Mevcut hükümetin ve diğer partilerin kısır çekişmeleri bir kenara bırakması, siyasi oy hesabı uğruna ülkeyi tehlikeye atmaması, bu konuda milli bir birliktelik etrafında, beraber hareket edilerek; FETÖ yapılanmasının ‘’15 TEMMUZ SONRASI YÖNETİM KADROSU OLARAK TASARLAMIŞ OLDUKLARI GÖREV LİSTESİNİ’’ mutlaka ortaya çıkarmaları ; BAŞTA 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZ, ŞEHİT AİLELERİMİZ ,GAZİLERİMİZ,GAZİ AİLELERİMİZ OLMAK ÜZERE, TÜM TÜRK MİLLETİNE BİR BORÇTUR!..

Siyasi ayağın (15 Temmuz Görev Listesi-siyasi üst akıl) ortaya çıkartılması için öncülük etmesi gereken adres; darbe teşebbüsünün ilk muhatabı olan mevcut iktidar partisidir.

Mevcut yönetim 17 yıldır iktidardadır. Bu nedenle, örgütün siyasi ayağının (siyasi üst aklın) büyük bir kısmı mutlaka mevcut yönetime sızmıştır. Mevcut hükümeti ya da diğer partileri bu konuda ter temizmiş gibi göstermeye çalışmak; bu milleti çok hafife almak, aklıyla alay etmek, kısır çekişmelerle geleceğimizi tehlikeye atmak anlamına gelir. Bu aziz millet, kimin ne olduğunu, hangi partiye kimin sızdığını, hangi görevde olduğunu zaten çok iyi görmektedir!.. Bizim milletimiz kadar siyaseti yakından takip eden çok az millet vardır. Milletin zaten bildiğini, milletten gizlemeye çalışmak kimseye bir şey kazandırmayacağı gibi milletin desteğini kaybetmenin en büyük sebeplerinden birisidir.

FETÖ ; en önemli milli güvenlik sorunumuzdur. Söz konusu olan; vatan ve milletimizin bekasıdır. Bu konu her türlü siyasi çıkar hesaplarından uzak tutulmalıdır. Seferlik ruhu içerisinde, siyasi partiler, vakıflar, dernekler, kurumlar, kuruluşlar, hülasa vatanını ve milletini her şeyin üzerinde tutan herkes, topyekûn, mücadele vermeli; siyasi ayak olarak ifade edilen, CIA üst aklının, FETÖ ile ülkemizde tezgahladığı ve 15 Temmuz darbe teşebbüsü sonrası için tasarladığı yönetim kadrosunun ortaya çıkartılmasıyla başlanarak, varlığımızı tehdit eden tehlike tamamen yok edilene kadar bu mücadele devam ettirilmelidir.

Yusuf Karamanoğlu

Exit mobile version