SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

DÜNYA, GÜVENLİK, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

BU TOPRAKLAR, VATAN HAİNLERİNE HARAMDIR!..

Bu haber 12 Ekim 2019 - 14:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Her karışı şehit kanıyla yoğrulmuş bu vatan sınırları içerisinde ‘vatan hainlerinin yaşaması haramdır’!..

İhanet; bireysel bazda iki kişi arasında haset, kıskançlık, menfaat gibi sebepler sonucunda ‘kişiye ihanet’ olarak tanımlanabileceği gibi; eğer yaşadığı, nefes aldığı, varlığını borçlu olduğu topraklara ve bu topraklarda yaşayanların tamamına karşı söz konusu olduğunda; bunun adı ‘VATANA İHANET’ tir.

İki kişi arasında meydana gelen ihanet; ihanet edilen tarafından affedilebilir ya da affedilmez. Bu durum; ihanete uğrayanın vicdanına bağlıdır.. Fakat vatana ve millete ihanet edenler için ‘AF’, söz konusu dahi olamaz!..

Bugün, Türk Devleti çatısı altında yaşayan, aldığı her nefesi bu vatana borçlu olan bazı hainlerin, Türk Devleti ve Ordusu hakkında yazılı ve görsel basında, hatta mecliste ‘işgalci’, ‘terörist’ sözlerini sarf ettiklerini görüyoruz!.. On binlerce vatan evladının güney sınırlarımızda Türk Devleti’nin bekası için ‘var olma savaşı’ verdiği, şehit düştüğü, emperyalist ve sömürgeci devletlerin ülkemizi işgalini önlemek için ‘dünyaya ait her şeylerini terk ederek’ istikbalimiz için mücadele verdiği bir ortamda, bu sözleri sarf edebilecek kadar gözü dönmüş hainlerin ihanetlerinin cezası; dünyanın her yerinde olduğu gibi ÖLÜMDÜR!.. Leşleri dahi bu topraklarda bulunmamalıdır!..

Dışarıdaki hainlere, gereken cevap Şanlı Türk Ordusu tarafından verilmektedir..

İçerideki hainler için ise henüz bu konuda atılmış somut bir adım bulunmamakta ve bu konu aziz Türk Milleti’nin vicdanını derinden yaralamaktadır..

Dışarıdaki hainlere nasıl gereken cevap Mehmetçik tarafından veriliyor ise; içerideki hainlere de milleti temsil eden Millet Meclisi, sonrasında ise Yüce Türk Adaleti gereğini yaparak cevabını vermeli; İDAM CEZASI bir an önce Meclis’ten geçirilerek adalet sisteminin gereğini yapması sağlanmalıdır!.. Vatanı için kanlarıyla bu toprakları sulayan şehitlere karşı sorumluluğumuzu yerine getirmeliyiz!..

Her karışı şehit kanıyla yoğrulmuş bu vatan sınırları içerisinde ‘vatan hainlerinin yaşaması haramdır’!..

Yusuf Karamanoğlu/DipDalgaHaber.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.