SON DAKİKA

ABD İLE GÜVENSİZ BÖLGE!..

GÜVENLİK, DÜNYA, SİYASET, YORUM & ANALİZ

MÜŞTEREK HAREKAT MERKEZİ!..

GÜVENLİK, YAZARLAR, YORUM & ANALİZ

ARTIK YETER!..

Bu haber 29 Ekim 2019 - 11:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ne kadar Hıyanet-i Vataniyye içerisinde olan ve bunlara sırtını, orasını, burasını dayayan, dayayanlarla birlikte yürüyen, iş tutan kim varsa; hepsi aynı torbadadır!..

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bir hukuk devletidir!..

Hukuk kuralları nasıl üçüncü şahıs olarak biz vatandaşları bağlıyor, söylediğimiz sözler, yaptığımız eylemler hukuka uygun olmadığı takdirde gereği yapılıyor ise; siyaset için de, bürokrasi için de aynı kurallar geçerli olmalıdır..

Hele hele, Hıyanet-i Vatan söz konusu ise; hiç geciktirilmeksizin, en hızlı şekilde gereği yapılmalıdır…

Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak, güneyimizde kurulması amaçlanan ikinci İsrail terör devletine engel olmak için yapılan askeri operasyonlar sırasında ekranlarda öyle ihanetlere şahit oluyoruz ki; artık tahammül edecek durumumuz kalmadı!..

Türk Devleti terörle mücadele ederken, bu uğurda onlarca şehit verirken; sırtını eli kanlı terör örgütlerine yaslayanlara, bu terör örgütlerini ‘terör örgütü olarak kabul etmeyenlere’ tahammülümüz kalmadı!.. Mehmetçiğin mücadele ettiği teröristlerle, o teröristlerin içimizdeki uzantılarının ne farkı var!.. Analiz edilecek olursa; içerideki siyasi terör uzantılarının, dışarıdaki teröristlerden çok daha tehlikeli olduğu aşikardır!.. İçimizde, YPG’nin ağzıyla, PKK’nın ağzıyla, ABD senatosundaki Türk düşmanlarının ağzıyla konuşanlara ekranlarda nasıl izin verilebiliyor!.. Nasıl, bu hainlerin mensubu bulundukları kurumlar faaliyetlerini sürdürebiliyor!..

Muhalefet bir yere kadar!.. Hıyanet-i Vataniyye’ye ulaştığı anda; kim olursa olsun, Mehmetçiğin kurşun attıklarından bir farkı kalmaz!.. Anayasa ise Anayasa, yönetmelik ise yönetmelik.. Bu millet, gereken her şeyi yapma siyasi gücünü ilgililerine vermiştir!..

Hiç kimse ekranlara çıkıp Mehmetçiğe kurşun sıkanları savunamaz!.. İma dahi edemez!.. Buna izin verilemez!.. Lafı eveleyip, geveleyerek, arkadan, yandan dolanarak terör destekçiliği yapamaz!.. Böyle yaparak ihanetini gizleyemez!..

İster PKK, ister PYD, ister SDG, ister FETÖ… Hiç bir terör örgütünün birbirinden farkı yoktur!..

Kim bu hainleri hangi sebeple olursa olsun koruyup kolluyorsa; onlardan hiçbir farkı yoktur!..

PYD ile sırtını PYD’ye dayayanların, sırtını PYD’ye dayayanlar ile sırtını PYD’ye dayayanlarla işbirliği yapanların hiç bir farkı yoktur!.. Bu basit bir Aristo mantığıdır..

Ne kadar Hıyanet-i Vataniyye içerisinde olan ve bunlara sırtını, orasını, burasını dayayan, dayayanlarla birlikte yürüyen, iş tutan kim varsa; hepsi aynı torbadadır!..

Eli silah tutan hainleri destekleyen, siyasi, bürokrat, akademisyen, tüccar, her kim varsa; Türk Adalet Sistemi’ni bu konuda göreve davet ediyoruz..

Yusuf Karamanoğlu

Yusuf Karamanoğlu iletisi@dipdalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.